Turkcell alo paketi kayıt,üyelik,turkcell alo paketleri

2011-02-08 19:17:00

Turkcell Alo paketi fiyatları,Turkcell alo paket kayıt,Turkcell alo paket nedir?

Turkcell, hayatı kolaylaştıran kampanya ve hizmetlerine devam ediyor. 10 Şubat'tan itibaren kullanıma sunulacak yeni hizmet çerçevesinde her yönün artıları ile yenilenen Alo Paket'in aboneleri haftada iki gün ücretsiz görüşme hakkı elde ediyor.
Her cebe ve kullanım tipine göre ayrı dakika seçenekleri sunan Alo paketler ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.
29 TL'lik Alo 60 Paketi her yöne 180 dakika; 39 TL'lik Alo 120 Paketi her yöne 360 dakika sunuluyor ve her iki paket ile de haftada iki gün tüm Turkcell'lilerle sabah 6'dan akşam 6'ya bedava görüştürüyor. 59 TL'lik Süper Paket ise her yöne 500 dakikaya ek olarak her gece 21.00- 09.00 saatleri arasında sınırsız görüşmeye imkan tanıyor.
Tüm bu fırsatları haftada iki gün saat kısıtı olmadan bedava arama avantajı ile zenginleştiriyor. Bu paketleri kullanan faturalı Turkcell'liler hiçbir kayıt, şart veya başvuru gerekmeksizin tüm bu avantajlardan faydalanabiliyor.
Turkcell'in tüm kampanya ve tarifeleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.turkcell.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.
Turkcell'in faturalı kullanıcılarına sunduğu paket ve ücretler şöyle:

Paket Adı Paket içeriği Aylık Paket Ücreti*
ALO 60 Her yöne 180 dk + Haftada iki gün Turkcell'lilerle sabah 6-akşam 6 arası bedava konuşma 29 TL
ALO 120 Her yöne 360 dk + Haftada iki gün Turkcell'lilerle sabah 6-akşam 6 arası bedava konuşma 39 TL
SÜPER PAKET Her yöne 500 dk. & Her akşam 9'dan sabah 9'a Turkcell'lilerle bedava konuşma + Haftada iki gün Turkcell'lilerle bedava konuşma 59 TL 

Kayıt için; 

Alo 60 paketine kayıt olmak için ALO60, Alo 120 paketlerine kayıt olmak için ALO120, Süper Pakete kayıt olmak için de SUPER PAKET yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Örn: Alo 120 paketini seçtiyseniz ALO120 yazın 2222'e gönderin.

Paket geçişiniz, talebinize onay vermenizden sonra gerçekleşecektir. Paketiniz kapsamındaki heryöne dakikalarınız ve haftada 2 gün Turkcellilerle sabah 6’dan akşam 6’ya kadar bedava konuşma hediyeniz başvurunuzdan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir. Alo Paket aboneliğinizle beraber tarifeniz Bizbize Hepimiz olarak değişecektir ve eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinecektir. 

Detaylar;Kapsam

Aynı anda sadece bir adet Alo Paket'e abone olunabilir.
Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.

Ücretler
Alo Paket ücretlerine ve Bizbize Hepimiz tarife ücretlerine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Paket dakikaları
Paket dakikaları Turkcell, diğer operatör ve sabit hat (ev ve iş) numaralarına yapılan yurt içi aramalarda geçerlidir.

Paket aboneliğiniz gerçekleşince paket ücretiniz fatura döneminizin sonunda çıkacak olan faturanıza yansıtılır ve fatura kesiminize kadar geçerli dakikalarınız hattınıza tanımlanır. Paket dakikaları o ayki fatura dönemi için geçerlidir, kullanmadığınız dakikalar bir sonraki döneme devretmez. Paketiniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenecektir.

Alo Paket iptal
Alo Paket'inizi iptal ettirmek için kısa mesajla IPTAL boşluk paketinizin adını yazarak 2222'ye ücretsiz olarak gönderebilirsiniz (örnek: IPTAL ALO60) veya başka bir tarife veya pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Fatura dönemi içinde yaptığınız iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olacaktır. O ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinecektir ve paket ücretinin tamamı bu faturanıza yansıtılacaktır.

Başka bir tarifeye/pakete geçmek için talepte bulunmadıysanız iptal işleminiz ile beraber fatura kesim tarihinizde tarifeniz Bizbize olarak değişecektir ve bu tarihten itibaren Bizbize tarifesinden ücretlendirilmeye başlayacaksınız.

Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliği devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptali geçerli olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya yansıtılır. Numara değişikliği işlemi yapıldığında abonelik devam eder.

Paket dakikalarını sorgulama
Paketten kalan dakikalarınızı Online İşlemler'i kullanarak veya KALAN PAKET yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca fatura dönemi içinde paket dakikaları sona erdiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.

Paket durum sorgulama ve paket dakikalarının bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelere, son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.

444'lü aramaların ücretlendirilmesi
Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket kapsamında değildir.

Yönlendirmelerin ücretlendirilmesi
Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerde paket dakikalarınız geçerli olmayacaktır. Yönlendir servisimizin ücretlendirme bilgileri için tıklayınız.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Yasal konular
Abonelerin tarife ve/veya paketler dahilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez.

Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suiistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.
Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

1190
0
0
Yorum Yaz